Opchnij.pl

Portal Ogłoszeń Retro ...

            Kup lub Sprzedaj łatwo, prosto i przyjemnie ...

Zarejestruj się za darmo
Bezpłatna
Rejestracja
Dodaj darmowe ogłoszenie
Dodaj
Ogłoszenie
Twoje ogłoszenia
Twoje
Rzeczy
Twoje wiadomości
Twoja
Poczta

Wszystkie kategorie >


KATEGORIE
Kategoria  CD/DVD
Kategoria  Domeny
Kategoria  Hobby
Kategoria  Praca
Kategoria  Sztuka


Temat:
Mondopad ekran interaktywny
Opis:

Mondopad to niepodważalna nowość na rynku polskim. Ten gigantyczny tablet o nieziemskich wymiarach to jedno z urządzeń, które naprawdę trudno sobie wyobrazić.

 

Funkcjonalny, dotykowy oraz niewiarygodnie wielki robi ogromne wrażenie w biurach, salonach, domach medialnych oraz wszędzie tam gdzie liczą się prestiżowe oraz niestandardowe rozwiązania. Mondopad to gigantyczny tablet z 55 calowym wyświetlaczem idealnie pasujący do gabinetu prezesa. „Zobacz mnie, dotknij mnie, okrzyki zdumienia zostaw na później” – takim sloganem Mondopad został rozreklamowany przez producenta w Stanach Zjednoczonych. Już teraz firma Polixel z Warszawy, jedyny autoryzowany dystrybutor Infocus w Polsce, zaprasza na bezpłatną prezentację tego gigantycznego tableta w siedzibie firmy. 

Cena [PLN]:
do uagodnienia
Kategoria:
AGD/RTV
Ilość Wyświetleń:1801

Bookmark and Share

Komentarze:
--------------------------------------------------------------------moj@2013-08-30

Próbowałeś kiedyś wyobrazić sobie ogromny tablet? Jeśli tak ,to już teraz nie istnieje on tylko w Twojej wyobraźni – możesz zobaczyć go na żywo!

Mondopad to 55 calowy tablet amerykańskiej firmy InFocus, który nie ma sobie równych. Ta technologiczna przyszłość stała się już teraźniejszością zdobywając serca biznesowych klientów. Mondopad aktualnie jest bezkonkurencyjny. Prestiżowy, przewrotny oraz bezkonkurencyjny znajduje zastosowanie w biurach oraz prezesowskich gabinetach. Jest prawdziwym hitem na rynku produktów visual. Jest nie tylko ogromnym tabletem ale również interaktywnym komunikatorem pozwalającym na przeprowadzanie videokonferencji. Posiada także funkcję tablicy interaktywnej. Jest świetnym łącznikiem wewnątrz oraz zewnątrz firmowym. Firma Polixel, jedyny autoryzowany dystrybutor Mondopada w Polsce, zaprasza na „degustację” tego ogromnego tableta w siedzibie firmy. 


--------------------------------------------------------------------

Nowy komentarz:


Jeżeli Twoim zdaniem post jest
nieaktualny lub w jakikolwiek sposób
niezgodny z regulaminem -
Powiadom nas koniecznie !Regulamin | Polityka Prywatności | Dodawanie Ogłoszeń | Reklama | Pomoc | Kontakt

Copyright (C) Opchnij.pl 2009 - 2011

Polecane serwisy:Fototapety | Telecom | Aviation | Hotels | Meracom | Noclegi